PSRPG

PSRPG!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2018-10-07 14:03:58

PerekOfficialYT
Administrator
Dołączył: 2018-09-21
Liczba postów: 4
WindowsOpera 55.0.2994.47

Rekrutacja na Lidera PSP

Dzień dobry!

W dniu dzisiejszym otwieram rekrutację na lidera frakcji PSP, czyli Państwowej Straży Pożarnej tak zwanej 'straży' bądź 'straży pożarnej' w skórcie PSP. Wymagań nawet sporo jest, ale to już zależy czy taką osoba znajduje się u Nas na serwerze. Wybieramy jedną osobę - osobę na lidera.

Poniżej zamieszczam wymagania oraz wzór.

Wymagania

- 13 lat

- umiejętność odgrywania Role Play

- szeroka wiedza na temat straży

- wiedza na temat straży pożarnej (czyli skład, regulamin, skróty itp...)

- DIscord do swobodnej komunikacji na służbie

- sprawny mikrofon

- stworzenie odpowiednich postów (skład, regulamin itp...)

- kultura osobista

- min. 10 godzin poświęconych na służbę w ciągu tygodnia

- nie zaniedbanie frakcji

Wzór podania składamy w tym wątku


Login:
Imię:
Wiek:
Opisz swoją osobę: [minimum 5 zdań]
Dlaczego frakcja straż pożarna:
Oceń poziom Twojego odgrywania Role Play: [0-10]
Czy posiadasz szeroką wiedzę nt. straży:
Czy posiadasz wiedzę nt. straży:
Czy posiadasz sprawny mikrofon:
Czy posiadasz Discord:
Czy cierpisz na dysgrafię:
Czy cierpisz na dysleksję:
Czy masz plany na frakcję:
Ile czasu będziesz poświęcać na służbę:
Czym zajmuje się straż:
Co to jest torba R'1, do czego służy, kto może się nią posługiwać:
Komu podległy jest Komendant Główny PSP:
Jak dawno nazywano strażaków:
Na ile i na jakie rodzajów dzieli się PSP:
Od czego zależy oznakowanie samochodów straży pożarnej, np. GBA,SLOp itp...:
Rozwiń skrót JRG Las Venturas:
Gdzie (w Polsce) znajdują się Szkoły Aspirantów PSP:
Gdzie znajduje się Szkoła Główna Służby Pożarniczej (SGSP):
Czym zajmuje się SGSP:
Rozwiń skrót PSP:
Twój podpis:

Offline

#2 2018-10-07 14:20:53

Nerox
Zbanowany
Dołączył: 2018-09-30
Liczba postów: 3
WindowsOpera 56.0.3051.36

Odp: Rekrutacja na Lidera PSP

Login: Nerox212
Imię: Adrian
Wiek:14
Opisz swoją osobę: [minimum 5 zdań]: Witam nazywam sie Adrian. Mam 14 lat. Interesuje sie motoryzacją oraz informatyką. Jestem miły oraz pomocny. Staram sie pomagac graczom w kazdej sytuacji. Moją wadą jest niecierpliwość.
Dlaczego frakcja straż pożarna: Poniewaz byłem w niej na 2 serwerach i ogarniam poszczegolne rzeczy.
Oceń poziom Twojego odgrywania Role Play: [0-10] 8/10
Czy posiadasz szeroką wiedzę nt. straży: średnią
Czy posiadasz wiedzę nt. straży: tak
Czy posiadasz sprawny mikrofon: tak
Czy posiadasz Discord:tak
Czy cierpisz na dysgrafię:nie
Czy cierpisz na dysleksję:nie
Czy masz plany na frakcję:tak
Ile czasu będziesz poświęcać na sluzbe: okolo polowe mojej gry.
Czym zajmuje się straż: gaszeniem pozarow oraz pomaganiem podczas wypadkow i duzo innych rzeczy
Co to jest torba R'1, do czego służy, kto może się nią posługiwać: zestaw ratowniczy moze sie poslugiwac nią straż
Komu podległy jest Komendant Główny PSP: nie wiem XD
Jak dawno nazywano strażaków:  straż ogniowa
Na ile i na jakie rodzajów dzieli się PSP:nie wiem
Od czego zależy oznakowanie samochodów straży pożarnej, np. GBA,SLOp itp...:nie wiem
Rozwiń skrót JRG Las Venturas: jednostka ratowniczo-gaśnicza las venturas
Gdzie (w Polsce) znajdują się Szkoły Aspirantów PSP:nie wiem
Gdzie znajduje się Szkoła Główna Służby Pożarniczej (SGSP):nwm
Czym zajmuje się SGSP: bezpieczeństwem cywilnym
Rozwiń skrót PSP:panstwowa straż pozarna
Twój podpis: Adrian [dblpt]D

Offline

#3 2018-10-07 15:21:49

RemiX
Użytkownik
Dołączył: 2018-10-07
Liczba postów: 1
Windows 8Chrome 69.0.3497.100

Odp: Rekrutacja na Lidera PSP

Login: RemiX
Imię: Mateusz
Wiek:16
Opisz swoją osobę: [minimum 5 zdań] Nazywam się Mateusz Mam 16 lat i uczęszczam do 3 klasy szkoły gimnazjalnej. Jestem wysokim, dobrze zbudowanym mężczyzną, o krótkich blond włosach. Mam niebieskie oczy i codziennie u mnie na twarzy widnieje szeroki uśmiech, ale zdarzają się też dni kiedy humor mi nie dopisuje i wtedy ten uśmiech znika z mojej twarzy.

Kiedy zdarzy się, że ktoś ma jakiś problem albo kłopot zawsze staram się mu jak najlepiej pomóc. Jestem człowiekiem spokojnym, otwartym i szczerym. Ta szczerość niestety nie zawsze jest odbierana w pozytywny sposób przez drugie osoby. Ja jednak uważam, że każdy powinien być z drugą osobą szczery i powiedzieć jej co myśli w danej sytuacji. Wnoszę pogodny nastrój w moim otoczeniu, razem z przyjaciółmi nie potrafię się nudzić. Zawsze potrafimy znaleźć sobie ciekawe zajęcie.

Ale jak każdy człowiek posiadam również wady. Jedną z nich jest niestety lenistwo. Staram się z tym walczyć jak tylko mogę. Najlepiej pomaga mi w tym moja mama i siostra, które pilnują żebym więcej czasu poświęcał nauce i czytaniu książek. Nie zawsze jestem tym zachwycony i złoszczę się na nie za to, ale wiem że mają rację.
Moje zainteresowania są ciekawe, ponieważ bardzo lubię grać w siatkówkę, pływać, tańczyć i bawić się do samego rana. Jednak moim głównym zainteresowaniem jest muzyka i komputer.

Uwielbiam słuchać hip-hopu i techno, dlatego często wyjeżdżam z kumplami na kilkudniowe imprezy muzyczne. Komputer to dla mnie okno na świat. Bardzo lubię rozmawiać na czacie i poznawać różnych ludzi. Często spotykam tam osoby, od których dowiaduję się różnych ciekawych rzeczy, jednym słowem łączę przyjemne z pożytecznym. Choć bardzo lubię pracować z komputerem to staram się nie spędzać przy nim zbyt dużo czasu.

Jestem zabawną i komunikatywną osobą. Myślę, że potrafiłbym zachować się w każdej sytuacji. Wiem, iż aby przetrwać w życiu muszę zdobyć wykształcenie, dlatego nigdy się nie poddaję, zawsze dążę do celu nawet w trudnych sytuacjach!
Mam wielu przyjaciół w tym kilku sprawdzonych i myślę, że jestem ogólnie lubiany gdyż na co dzień spotykam się z wieloma gestami sympatii, które staram się odwzajemniać
Dlaczego frakcja straż pożarna: Uważam, iż zasługuję na tą posadę z tego powodu, że potrafię znaleźć rozwiązanie w każdej sytuacji. Jako gracz myślę, że posiadam dobry kontakt z innymi co ułatwiłoby mi na pewno pracę jako lider frakcji. Pisząc podanie na lidera PSP jestem świadom obowiązków jakie wiążą się z ową posadą i myślę, że dałbym radę podołać tym zadaniom. Jestem osobą, która nie wdaje się w konflikty do rozwoju serwera. Jeśli dostanę to stanowisko, obiecuję, że nie zawiodę.. Uważam, że nadaje się na to stanowisko ze względu iż jestem graczem rzetelnym, moja praca jest zazwyczaj owocna. Osobą jestem wyrozumiałą, staram się nie kłamać jeśli ma to przynieść skutki uboczne jednak wiadomo czasami warto zachować tajemnice dla siebie. Posiadam spore doświadczenie może o tym świadczyć to, że byłem na innych serwerach lider różnych frakcji.   Lubię także prace w grupach , więc nie miał bym problemu z wspólnymi rozmowami . Umiem także gdy trzeba zarządzać grupą. Uczę się szybko na popełnianych błędach . Gdy bym się dostał starał bym się wszystko wykonywać na 100%.  Jestem osobą młodą, która ma ambicje i chce zostać osobą znaczącą w swoim życiu. Odpowiedzialność i rozwaga to główne cechy mnie charakteryzujące. Nie kaleczę naszego ojczystego języka błędami ortograficznymi i wypowiadam się rozbudowanymi oraz poprawnie złożonymi zdaniami. Posiadam niezbędną wiedzę i umiejętności, aby rozwiązywać problemy i dobrze wykonywać tę pracę. W cywilizowany sposób rozwiązuje problemy i traktuje każdego człowieka jak równemu sobie. Biegle posługuje się językiem angielskim.
Oceń poziom Twojego odgrywania Role Play: [0-10] 9
Czy posiadasz szeroką wiedzę nt. straży: Tak
Czy posiadasz wiedzę nt. straży: Tak
Czy posiadasz sprawny mikrofon: Tak
Czy posiadasz Discord: Tak
Czy cierpisz na dysgrafię: Nie
Czy cierpisz na dysleksję: Nie
Czy masz plany na frakcję: Jasne, jeżeli bym, nie miał to bym nie pisał.
Ile czasu będziesz poświęcać na służbę: Dziennie 4h cały tydzień myślę, że z 90h się nazbiera
Czym zajmuje się straż:  Walczymy z Pożarami

- Walczą z klęskami żywiołowymi
- Zapobiegają skażeniom chemicznym
- Prowadzą patrole rozpoznawcze na terenie San Andreas
- Pomagamy ludności serwerowej
- Zabezpieczamy imprezy masowe
- Ratują  ludzi z wypadków samochodowych
- Ratują osoby z katastrof lotniczych
- Prowadzą działania na wodzie w górach i powietrzu
Co to jest torba R'1, do czego służy, kto może się nią posługiwać: Torba R1- Tzw torba medyczna znajdują się tam rzeczy w których można pomóc rannym. Posługiwać może się ją Straż , Policja, pogotowie jak i cywile ponieważ jest obowiązkowa apteczka w bagażniku pojazdu.
Komu podległy jest Komendant Główny PSP:  Ministrowi spraw wewnętrznych
Jak dawno nazywano strażaków:  dawniej straż nazywani  oddziałem specjalizujący się głównie w walce z pożarami
Na ile i na jakie rodzajów dzieli się PSP: Jednostki dzieli się na Medyczne, pożarnicze, poszukiwawcze  wodne, wysoko górskie, techniczne , powietrzne
Od czego zależy oznakowanie samochodów straży pożarnej, np. GBA,SLOp itp...: Nalezą one do np, GBA czyli do pojazdu Gaśniczego który posiada Beczkę oraz autopompę SLOP jest to Samochód lekki operacyjny są to tak zwane kryptonimy
Rozwiń skrót JRG Las Venturas: Jednostka Ratowniczo Gaśnicza Las Venturas
Gdzie (w Polsce) znajdują się Szkoły Aspirantów PSP: Jednostki Aspirantów  znajdują się w Krakowie, Poznaniu , Częstochowie
Gdzie znajduje się Szkoła Główna Służby Pożarniczej (SGSP): W warszawie
Czym zajmuje się SGSP: SGSP- Jest to Szkoła Główna Straży Pożarnej zajmuje się ona wyjazdami wraz z zawodowymi strażakami
Rozwiń skrót PSP: Państwowa Straż Pożarna
Twój podpis: Mateusz

Offline

#4 2018-10-07 15:41:04

KusKusekToMorda
Użytkownik
Dołączył: 2018-09-28
Liczba postów: 2
WindowsChrome 69.0.3497.100

Odp: Rekrutacja na Lidera PSP

RemiX napisał/a:

Login: RemiX
Imię: Mateusz
Wiek:16
Opisz swoją osobę: [minimum 5 zdań] Nazywam się Mateusz Mam 16 lat i uczęszczam do 3 klasy szkoły gimnazjalnej. Jestem wysokim, dobrze zbudowanym mężczyzną, o krótkich blond włosach. Mam niebieskie oczy i codziennie u mnie na twarzy widnieje szeroki uśmiech, ale zdarzają się też dni kiedy humor mi nie dopisuje i wtedy ten uśmiech znika z mojej twarzy.

Kiedy zdarzy się, że ktoś ma jakiś problem albo kłopot zawsze staram się mu jak najlepiej pomóc. Jestem człowiekiem spokojnym, otwartym i szczerym. Ta szczerość niestety nie zawsze jest odbierana w pozytywny sposób przez drugie osoby. Ja jednak uważam, że każdy powinien być z drugą osobą szczery i powiedzieć jej co myśli w danej sytuacji. Wnoszę pogodny nastrój w moim otoczeniu, razem z przyjaciółmi nie potrafię się nudzić. Zawsze potrafimy znaleźć sobie ciekawe zajęcie.

Ale jak każdy człowiek posiadam również wady. Jedną z nich jest niestety lenistwo. Staram się z tym walczyć jak tylko mogę. Najlepiej pomaga mi w tym moja mama i siostra, które pilnują żebym więcej czasu poświęcał nauce i czytaniu książek. Nie zawsze jestem tym zachwycony i złoszczę się na nie za to, ale wiem że mają rację.
Moje zainteresowania są ciekawe, ponieważ bardzo lubię grać w siatkówkę, pływać, tańczyć i bawić się do samego rana. Jednak moim głównym zainteresowaniem jest muzyka i komputer.

Uwielbiam słuchać hip-hopu i techno, dlatego często wyjeżdżam z kumplami na kilkudniowe imprezy muzyczne. Komputer to dla mnie okno na świat. Bardzo lubię rozmawiać na czacie i poznawać różnych ludzi. Często spotykam tam osoby, od których dowiaduję się różnych ciekawych rzeczy, jednym słowem łączę przyjemne z pożytecznym. Choć bardzo lubię pracować z komputerem to staram się nie spędzać przy nim zbyt dużo czasu.

Jestem zabawną i komunikatywną osobą. Myślę, że potrafiłbym zachować się w każdej sytuacji. Wiem, iż aby przetrwać w życiu muszę zdobyć wykształcenie, dlatego nigdy się nie poddaję, zawsze dążę do celu nawet w trudnych sytuacjach!
Mam wielu przyjaciół w tym kilku sprawdzonych i myślę, że jestem ogólnie lubiany gdyż na co dzień spotykam się z wieloma gestami sympatii, które staram się odwzajemniać
Dlaczego frakcja straż pożarna: Uważam, iż zasługuję na tą posadę z tego powodu, że potrafię znaleźć rozwiązanie w każdej sytuacji. Jako gracz myślę, że posiadam dobry kontakt z innymi co ułatwiłoby mi na pewno pracę jako lider frakcji. Pisząc podanie na lidera PSP jestem świadom obowiązków jakie wiążą się z ową posadą i myślę, że dałbym radę podołać tym zadaniom. Jestem osobą, która nie wdaje się w konflikty do rozwoju serwera. Jeśli dostanę to stanowisko, obiecuję, że nie zawiodę.. Uważam, że nadaje się na to stanowisko ze względu iż jestem graczem rzetelnym, moja praca jest zazwyczaj owocna. Osobą jestem wyrozumiałą, staram się nie kłamać jeśli ma to przynieść skutki uboczne jednak wiadomo czasami warto zachować tajemnice dla siebie. Posiadam spore doświadczenie może o tym świadczyć to, że byłem na innych serwerach lider różnych frakcji.   Lubię także prace w grupach , więc nie miał bym problemu z wspólnymi rozmowami . Umiem także gdy trzeba zarządzać grupą. Uczę się szybko na popełnianych błędach . Gdy bym się dostał starał bym się wszystko wykonywać na 100%.  Jestem osobą młodą, która ma ambicje i chce zostać osobą znaczącą w swoim życiu. Odpowiedzialność i rozwaga to główne cechy mnie charakteryzujące. Nie kaleczę naszego ojczystego języka błędami ortograficznymi i wypowiadam się rozbudowanymi oraz poprawnie złożonymi zdaniami. Posiadam niezbędną wiedzę i umiejętności, aby rozwiązywać problemy i dobrze wykonywać tę pracę. W cywilizowany sposób rozwiązuje problemy i traktuje każdego człowieka jak równemu sobie. Biegle posługuje się językiem angielskim.
Oceń poziom Twojego odgrywania Role Play: [0-10] 9
Czy posiadasz szeroką wiedzę nt. straży: Tak
Czy posiadasz wiedzę nt. straży: Tak
Czy posiadasz sprawny mikrofon: Tak
Czy posiadasz Discord: Tak
Czy cierpisz na dysgrafię: Nie
Czy cierpisz na dysleksję: Nie
Czy masz plany na frakcję: Jasne, jeżeli bym, nie miał to bym nie pisał.
Ile czasu będziesz poświęcać na służbę: Dziennie 4h cały tydzień myślę, że z 90h się nazbiera
Czym zajmuje się straż:  Walczymy z Pożarami

- Walczą z klęskami żywiołowymi
- Zapobiegają skażeniom chemicznym
- Prowadzą patrole rozpoznawcze na terenie San Andreas
- Pomagamy ludności serwerowej
- Zabezpieczamy imprezy masowe
- Ratują  ludzi z wypadków samochodowych
- Ratują osoby z katastrof lotniczych
- Prowadzą działania na wodzie w górach i powietrzu
Co to jest torba R'1, do czego służy, kto może się nią posługiwać: Torba R1- Tzw torba medyczna znajdują się tam rzeczy w których można pomóc rannym. Posługiwać może się ją Straż , Policja, pogotowie jak i cywile ponieważ jest obowiązkowa apteczka w bagażniku pojazdu.
Komu podległy jest Komendant Główny PSP:  Ministrowi spraw wewnętrznych
Jak dawno nazywano strażaków:  dawniej straż nazywani  oddziałem specjalizujący się głównie w walce z pożarami
Na ile i na jakie rodzajów dzieli się PSP: Jednostki dzieli się na Medyczne, pożarnicze, poszukiwawcze  wodne, wysoko górskie, techniczne , powietrzne
Od czego zależy oznakowanie samochodów straży pożarnej, np. GBA,SLOp itp...: Nalezą one do np, GBA czyli do pojazdu Gaśniczego który posiada Beczkę oraz autopompę SLOP jest to Samochód lekki operacyjny są to tak zwane kryptonimy
Rozwiń skrót JRG Las Venturas: Jednostka Ratowniczo Gaśnicza Las Venturas
Gdzie (w Polsce) znajdują się Szkoły Aspirantów PSP: Jednostki Aspirantów  znajdują się w Krakowie, Poznaniu , Częstochowie
Gdzie znajduje się Szkoła Główna Służby Pożarniczej (SGSP): W warszawie
Czym zajmuje się SGSP: SGSP- Jest to Szkoła Główna Straży Pożarnej zajmuje się ona wyjazdami wraz z zawodowymi strażakami
Rozwiń skrót PSP: Państwowa Straż Pożarna
Twój podpis: Mateusz


Witam, Pracownik Komisji do spraw frakcyjnych KusKusek. To wszystko jest skopiowane z portalu randkowego "SYMPATIA.PL". Skopiowałeś coś o sobie z tego profilu. Dam zaraz linka. Kolego, z liderem się pożegnaj. 

Więcej jeżeli chcesz się dowiedziec zapraszam na discorda, lub prywatną Wiadomość.

Twoje podanie zostaje ODRZUCONE!

Offline

#5 2018-10-07 15:53:55

Shanite
Użytkownik
Dołączył: 2018-09-23
Liczba postów: 1
WindowsOpera 56.0.3051.36

Odp: Rekrutacja na Lidera PSP

To nieźle, xMyszaq jest liderem a ja vliderem ale ja już tam nie gram siema.

Offline

#6 2018-10-08 17:02:24

kubson33
Użytkownik
Dołączył: 2018-10-04
Liczba postów: 8
WindowsOpera 55.0.2994.61

Odp: Rekrutacja na Lidera PSP

Login:kubson33
Imię:Damian
Wiek:17 lat
Opisz swoją osobę: [minimum 5 zdań] Cześć tak jak wyżej wspomniałem mam na imię Damian,aktualny mój wiek to 17 lat i za 5 miesięcy będę miał 18lat. Jestem osobą miłą spokojną oraz pomocną.Uczęszczam do drugiej klasy Szkoły Zawodowej o profilu stolarza.Moim zainteresowaniem  jest sport oraz straż pożarna.Mieszkam w woj.Małopolskim nie daleko Krakowa w małej wsi.Uwielbiam poznawać nowych i miłych osób oraz im pomagać w trudnych sytuacjach.Dużo czasu spędzam ze swoją ukochaną.
Dlaczego frakcja straż pożarna:Myślę że zasługuję na owe stanowisko ponieważ wiele razy byłem liderem tej frakcji i mam spore doświadczenie w odgrywaniu RP.Mam duży wiek i myślę  że odpowiedni do prowadzenia tej frakcji.Mam również materiały szkoleniowe.Bardzo dobrze wykonuję swoje obowiązki i chcę żeby był dobry lider i ogarnięty.Wiem na czym polega owa frakcja ale chcę pokazać innym że naprawdę mam wiedzę oraz doświadczenie.Dużo znam się na szkoleniu innych akademików.Jeżeli dostanę tego lidera to szansy nie zmarnuję.Chcę dobrze dla frakcji i pilnować porządków w owej frakcji.
Oceń poziom Twojego odgrywania Role Play: [0-10] 10/10
Czy posiadasz szeroką wiedzę nt. straży:tak posiadam
Czy posiadasz wiedzę nt. straży:tak
Czy posiadasz sprawny mikrofon:tak
Czy posiadasz Discord:tak
Czy cierpisz na dysgrafię:nie
Czy cierpisz na dysleksję:nie
Czy masz plany na frakcję:mam wiele ale szkoda opisów.
Ile czasu będziesz poświęcać na służbę:6 godzin
Czym zajmuje się straż:Straż pożarna zajmuje się w prowadzeniu działań ratowniczych,ratowanie ludzi i walka z żywiołami.
Co to jest torba R'1, do czego służy, kto może się nią posługiwać:Torba R1 jest to to zestaw ratowniczy.
Jest to sprzęt przeznaczony do udzielania pomocy przedmedycznej przez ratowników.W jego skład wchodzi torba oraz zestaw szyn kramera.Może po posługiwać się nią Strażak,ratownicy.
Komu podległy jest Komendant Główny PSP:ministrowi właściwemu do spraw wewnętrznych.
Jak dawno nazywano strażaków:straż ogniowa
Na ile i na jakie rodzajów dzieli się PSP:16 komend wojewódzkich PSP;
335 komend powiatowych/miejskich PSP;
500 (w tym 5 szkolnych) jednostek ratowniczo-gaśniczych Państwowej Straży Pożarnej;
4.307 jednostek ochotniczych straży pożarnych;
4 zakładowe straże pożarne;
Dzieli się na trzy poziomy otóż: Poziom powiatowy,wojewódzki oraz Centralny.
Od czego zależy oznakowanie samochodów straży pożarnej, np. GBA,SLOp itp...: oznakowanie pojazdów  zależy od funkcji posługiwanie się wozem oraz do czego służą i na jakie akcję potrzebne.
Rozwiń skrót JRG Las Venturas: Jednostka Ratowniczo-gaśnicza Las Venturas
Gdzie (w Polsce) znajdują się Szkoły Aspirantów PSP:Kraków
Gdzie znajduje się Szkoła Główna Służby Pożarniczej (SGSP):w Warszawie
Czym zajmuje się SGSP:SGSP zajmuję się uczeniem i dowiadywanie się wiele innych rzeczy.Jest to uczelnia w której się inni nowi uczą.
Rozwiń skrót PSP:Państwowa straż Pożarna
Twój podpis:kubson33

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
polskiserwer112 - pszf - matimati - mta-recoust - tomaszapierwszego13